Top

Dye Kim

Dyekim olarak 2021 yılında faaliyetine başlayan firmamız; Doğal ve Nüans Boyalar, Tekstil Yardımcı Kimyasalları ve Tekstil Boyarmaddeleri üretim ve satışını yapmaktadır. Başta Türkiye pazarı olmak üzere, birçok Ortadoğu ve Afrika ülkesine ihracat yapmaktadır.

Velimeşe OSB’de bulanan 1000 Ton/Ay üretim kapasiteli fabrikamızda; AR-GE, Boyama ve Kalite Kontrol laboratuvarı olmak üzere toplamda üç laboratuvarımız bulunmaktadır.

Dye Kim Dye Kim

Misyonumuz

Doğayı, müşterilerini ve çalışanlarını hep üst sırada tutarak tüm paydaşlarının yaşam kalitesini arttırmak; ulusal ve uluslararası normlarda varlığını güven temeline dayanarak sürdürmek.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı yaklaşımımızla, bölgemizde ve hizmet verdiğimiz diğer tüm ülkelerde sürekli yenilikçi çözümler üretirken sektöre yön veren öncü şirketlerden olmak.

Kalite Politikamız


Dyekim Kimya olarak; vizyon ve misyonumuz çerçevesinde toplam kalite felsefesini esas alarak, müşteri odaklı ürün ve hizmet sunmak öncelikli görevimizdir. Çevre odaklı çalışma politikamızla, tüm canlıların yaşam alanı olan doğayı korumayı en temel ilkelerimizden sayıyoruz ve bunun için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.

WhatsappWhatsapp